Hakkımızda

OZZO 1997 yılında Türkiye'de kuruldu;


Dünya'da bugüne kadar yapılmış olan araştırmalarda da görüldüğü üzere ahşap mobilya, dekorasyon ve mimarinin kullanıldığı bölgelerde yaşam kalitesi ve sağlık düzeyi, alternatif malzeme kullanılan bölgelere göre daha yüksektir.

Ahşap doğaldır ve geri dönüşümü olan bir malzemedir.

İnsan sağlığına zarar vermeyen boya ve tutkalın kullanıldığı, rafine edilmiş ahşaptan sandalye, masa, koltuk ve aksesuar üreten OZZO'nun ahşap tecrübesi 1940'lı yılların başlarına dayanır.

Geçmişten aldığı bu tecrübeyi modern çizgilerle buluşturan markamız, her mekana uygun mobilyalar üreterek bulunduğu yere zenginlik ve doğallık katar.

Ahşap bir kültürdür ve bu kültürü OZZO sizin için yaşatmaya devam edecek.

 

Ozzo; Oteller , Kafeler , Barlar , Restoranlar İçin Projeye Özel Hareketli Ve Modern Mobilyalar Üreten Ozzo , Yurtdışına Yaptığı İhracatlarla Da Öne Çıkıyor. Dayanıklı Ve Kaliteli Olmasının Dışında Rahat Ve Şık Ürünler Üretmeyi Tercih Eden Ozzo , Ar-ge Çalışmalarına Önem Vererek , Ürün Alternatiflerini Çoğaltıyor.

 

İSMOB 2014 TASARIM YARIŞMASI AKSESUAR KATEGORİSİ 1 SİCİ 
2014 İstanbul Mobilya Fuarında (İSMOB-2014) Tasarım Yarışmasında birincilik ödülü alan Ozzo Mobilya firmasına, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Mobilya Komitesi tarafından ödül verildi.
İSMOB 2015 TASARIM YARIŞMASI AKSESUAR KATEGORİSİ OZZO ZİPPER İLE ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜNÜ ALDI